• Kontrast strony
eRefundacja - elektroniczna forma składania wniosków

Od stycznia 2023 roku zapraszamy Pracodawców do skorzystania z elektronicznej formy składania wniosków realizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy:

  • zawarcie umowy o refundację wynagrodzeń pracowników młodocianych,
  • zwrot poniesionych kosztów (wypłatę refundacji wynagrodzeń pracowników młodocianych).

Do złożenia wniosków niezbędne jest korzystanie z kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Aby skorzystać z elektronicznej formy składania wniosków, wystarczy wejść na stronę: https://e-refundacja.ohp.pl do panelu pracodawcy i założyć konto, a następnie uzupełnić i przesłać wniosek zgodnie z prezentowanymi wskazówkami. Logowanie do serwisu e-refundacji możliwe jest również poprzez profil zaufany (login.gov.pl), należy jednak pamiętać, aby wysyłane elektronicznie dokumenty były podpisane podpisem kwalifikowanym.

W razie problemów lub wątpliwości podczas korzystania z e-refundacji, zapraszamy do skorzystania z instrukcji użytkownika zawierającej zrzuty ekranów z komentarzami do każdego kroku.

E-refundacja ułatwi Państwu proces otrzymania refundacji bez konieczności udawania się do jednostki OHP.

Już dziś zapraszamy do skorzystania ze zdalnego sposobu składania wniosków.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.