logo Europejski Korpus Solidarnosci 250x60

W miesiącu marcu br. grupa uczestników Hufca Pracy w Białymstoku rozpoczęła realizację projektu „Bezpiecznie w obiektywie” o numerze 2019-3-PL01-ESC31-077701, realizowanego ze środków Europejskiego Korpusu Solidarności. Uczestnicy projektu mają na celu, poprzez stworzenie „Przewodnika do robienia bezpiecznych selfies” uświadomienie dzieciom i młodzieży ze środowiska lokalnego, jak ważne jest zdrowie i życie, które powinno być dla nich cenniejsze od fajnego zdjęcia a także od zdobycia "za wszelką cenę popularności, czy podziwu w wirtualnym świecie".

Pierwsze spotkania zaowocowały już szeregiem pomysłów, projektów na plakaty informacyjne do przeprowadzenia kampanii profilaktycznej.

All-focus

Autor tekstu: Katarzyna Kruszewska - wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku
Zdjęcia: Dorota Engman - wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.