• Kontrast strony
Zambrów: Upadek – (nie) straszny

W dniu 22.02.2023 r. Hufiec Pracy w Zambrowie zorganizował dla młodzieży z kl. Ib BS I st. ZSA w Zambrowie wyjazd na lodowisko do Łomży. Celem przedsięwzięcia było wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, a także propagowanie łyżwiarstwa jako aktywnej formy spędzania czasu. Spotkanie było doskonałą okazją zapoznania się z techniką jazdy na łyżwach oraz zintegrowania młodzieży. Niektórych nie zrażał nawet niezbyt zimowy strój na lodowate podmuchy wiatru, brak czapki czy rękawiczek. Nie straszne było zmęczenie, gdy nogi nieprzyzwyczajone do piruetów stawały się obolałe. Zawsze można było odpocząć przy bandzie. Uczniowie, którzy nie radzili sobie sami na łyżwach „wspierali” się na pingwinach. Uczestnicy hufca przekonali się, że jazda na łyżwach nie jest trudną technicznie dyscypliną sportu, wymaga jedynie dużego nakładu pracy i cierpliwości. Wszystko to działo się pod czujnym okiem opiekunów, przy zachowaniu wszelkich zasadach bezpieczeństwa.

Zambrów: Upadek – (nie) straszny Zambrów: Upadek – (nie) straszny Zambrów: Upadek – (nie) straszny Zambrów: Upadek – (nie) straszny Zambrów: Upadek – (nie) straszny

Autor tekstu: Chojak Mariola – wychowawca w Hufcu Pracy w Zambrowie,
Autor zdjęć: Chojak Mariola, Klaudia Ślesińska- wychowawcy w Hufcu Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.