• Kontrast strony
Zambrów: Turniej Dart’a

W dniu 30 listopada 2022 r. uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wzięli udział w turnieju w Dart'a. Celem turnieju była popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji, integracja uczniów oraz zaprezentowanie formy spędzania czasu wolnego. Do rywalizacji przystąpiło 21 uczestników.

Dart to gra, która cieszy się dużą popularnością, polega ona na trafianiu niewielkimi lotkami w tarczę zawieszoną na ścianie. Obowiązują zasady wysokości, dystansu oraz punktacji. Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego. Okazuje się jednak, że trafianie do celu jest tutaj nie lada sztuką. Liczy się celne oko, sprawna ręka i łut szczęścia. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem podeszli do turnieju wykazali się sporą sprawnością i umiejętnością gry fair play.

Po zaciętej rywalizacji z wynikiem 50 pkt. wygrał Rafał Kozłowski z kl. II BS. Drugie miejsce zajął Dawid Kuryś z kl. I zdobywając 42 pkt., a trzecie po dogrywkach przypadło Kacprowi Choromańskiemu z kl. I, który zdobył 37 pkt.

Zambrów: Turniej Dart’a Zambrów: Turniej Dart’a

Autor tekstu: Justyna Jabłońska – wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie
Autor zdjęć: Grażyna Dembek – komendant Hufca Pracy w Zambrowie , Justyna Jabłońska- wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.