• Kontrast strony
Wasilków: Każdy dzień to Dzień Ziemi

W dniu 22 kwietnia młodzież Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie wzięła udział w akcji „Każdy dzień to Dzień Ziemi", dedykowanej podkreśleniu znaczenia troski o naszą planetę. Uczestnicy zaangażowali się w działania mające na celu promowanie ekologicznego stylu życia oraz dbałości o środowisko naturalne.

Głównym działaniem było sprzątanie terenu wokół internatu. Dzięki zaangażowaniu młodzieży, okolica odzyskała czystość, stając się przyjaznym miejscem dla wszystkich mieszkańców. Dodatkowo, uczestnicy przygotowali plakat, który ma na celu zachęcanie do refleksji nad codziennymi działaniami, które mogą przyczynić się do ochrony naszej planety. Młodzież podkreśla, że dbałość o środowisko nie powinna być jedynie priorytetem w Dniu Ziemi, lecz stałym elementem naszego życia.

Akcja „Dzień Ziemi” nie tylko promuje ekologiczne wartości, ale także wzmacnia więzi społeczne oraz edukuje młodych ludzi o konieczności troski o naszą planetę. Udział w takich inicjatywach nie tylko sprzyja ochronie środowiska, ale także kształtuje odpowiedzialne podejście do wspólnej przestrzeni i dziedzictwa naturalnego.

Wasilków: Każdy dzień to Dzień Ziemi Wasilków: Każdy dzień to Dzień Ziemi Wasilków: Każdy dzień to Dzień Ziemi Wasilków: Każdy dzień to Dzień Ziemi

Autorzy tekstu i zdjęć: Justyna Kiriłowa i Magdalena Dubaniewicz-Kiełczyńska – wychowawcy OSiW w Wasilkowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.