• Kontrast strony
Suwałki: Dobrze znać przepisy bhp i prawo pracy

W dniach 5-8 marca 2024 roku w Hufcu Pracy w Suwałkach odbyły się eliminacje do „Hufcowego Konkursu wiedzy o BHP i prawie Pracy 2024”. Uczestnicy wszystkich grup wychowawczych mieli za zadanie rozwiązanie testu zawierającego 30 pytań o tematyce związanej z BHP i elementami prawa pracy.

Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczestników i wyłonienie reprezentanta jednostki do etapu wojewódzkiego konkursu. Poziom wiedzy uczestników był wysoki a rywalizacja tak zacięta, że do wyłonienia laureatów konieczna była dogrywka. Ostatecznie I miejsce zajął Bartosz Waszkiewicz uczestnik kl. III Szkoły Branżowej I stopnia przygotowujący się do zawodu piekarz. To on będzie reprezentować jednostkę na etapie wojewódzkim.

Autor tekstu i zdjęcia: Robert Maciejewski – wychowawca Hufca Pracy w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.