Łomża: Wizyta studyjna w firmie EDPOL

Dnia 23 maja 2023 r. Młodzieżowe Biuro  Pracy w Łomży zorganizowało wizytę studyjną dla uczniów SWEiRP w firmie „EDPOL” mieszczącej się przy ul. Nowogrodzkiej 155a w Łomży.Firma „EDPOL” to rodzinna firma zajmująca się produkcją pod marką własną oraz świadcząca usługi pakowania żywności. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jak funkcjonuje firma skupiająca się na innowacyjnych rozwiązaniach i działająca na rynku międzynarodowym. Podczas wizyty studyjnej dokładnie omówiono specyfikę zakładu. Została zaprezentowana praktyczna forma pracy, charakterystyka stanowisk oraz możliwości zatrudnienia. Uczniowie mieli możliwość spróbować przysmaków przygotowanych przez pracowników firmy, ponadto każdy otrzymał upominek.  Na koniec spotkania pokazano nam teren całego zakładu.

Taka wizyta umożliwiła młodzieży zapoznanie się z możliwościami zatrudnienia i awansu, jakie oferuje firma „EDPOL” oraz przedstawia niezbędne wymagania na poszczególnych stanowiskach pracy. Wizyta studyjna była okazją do wsparcia młodych osób wkraczających na rynek pracy i przygotowania ich do podejmowania właściwych wyborów zawodowych.

Łomża: Wizyta studyjna w firmie EDPOL Łomża: Wizyta studyjna w firmie EDPOL

Autor tekstu i zdjęć: Klaudia Zorczykowska - pośrednik pracy z CEiPM OHP w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.