• Kontrast strony
Łomża: Tak. Pomagam!

Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży branżowej szkoły w Jedwabnem włączyli się 9 marca 2024 roku do zorganizowanej przez Caritas Polska akcji ogólnopolskiej zbiórki żywności pn. „Tak. Pomagam!”. Akcja, która odbywa się dwa razy w roku, przed Bożym Narodzeniem i przed Wielkanocą, jest okazją do podzielenia się żywnością z potrzebującymi.

Hufcowi wolontariusze wraz z opiekunem włączając się w inicjatywę zbierali artykuły spożywcze, przede wszystkim z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a chętnych by pomagać tego dnia w markecie nie brakowało. Żywność zebrana przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej w formie paczek i gorących posiłków zostanie przekazana na rzecz potrzebujących.

Dobrze jest pomagać innym, gdy sami mamy aż za wiele.

Łomża: Tak. Pomagam! Łomża: Tak. Pomagam!

Autor tekstu i zdjęć: August Mrozowicz – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.