Łomża: „Tak!, Pomagam …”

17 marca uczestnicy Hufca Pracy w Łomży kolejny raz, w ramach inicjatywy młodzieżowej włączyli się w ogólnopolską zbiórkę żywności organizowaną przez CARITAS pod hasłem „Tak! Pomagam ...”. Produkty, które znalazły się w koszykach, będą przeznaczone na paczki świąteczne dla rodzin, które najbardziej tego potrzebują. Po zawartości kosza, do którego zbieraliśmy produkty żywnościowe, można śmiało powiedzieć, że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą pomóc ubogim i takim gestem przekazać odrobinę siebie innym.
Akcję zaliczamy do udanych. Nie dość, że radość zagości na twarzach rodzin, to młodzież wraz z wychowawcami spędziła czas na pomocy innym. Mamy poczucie, że to, co robimy, jest słuszne i pełne miłości.

Łomża: „Tak! Pomagam …”

Autor tekstu i zdjęć: Marzena Pachucka – wychowawca w Hufcu Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.