• Kontrast strony
Łomża: Filmowe Mikołajki

Uczestnicy Hufca Pracy w Łomży, uczniowie klas I z Branżowej Szkoły I Stopnia z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica 7.12.2022 r. mieli możliwość obejrzenia filmu Patricka Yoki pt. „Święta inaczej”. Mikołajkowe wyjście na seans filmowy odbyło się w ramach realizacji programów integracyjno-adaptacyjnych. Film „Święta inaczej” to opowieść odkrywająca zaskakującą prawdę, że święta można spędzić zupełnie inaczej, niż dotychczas się je spędzało, które mogą odmienić całe życie.

Celem wyjścia była integracja uczestników i wzmocnienie więzi koleżeńskiej, kształtowanie wrażliwości estetycznej oraz nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Wyjście do kina miało również na celu wszechstronny rozwój osobowy młodzieży oraz zapewnienie uczestnikom dostępu do kultury. Treść filmu wywarła na widzach niezwykle emocjonalne odczucia.

Autor tekstu i zdjęć: Aneta Zielińska – wychowawca w Hufcu Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.