• Kontrast strony
Łomża: Absolwent 2024

Tegoroczni absolwenci łomżyńskiego hufca kształcący się w zawodach: sprzedawca, kucharz, fryzjer, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych, piekarz, cukiernik oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie w ramach programu profilaktyczno-edukacyjnego „Absolwent 2024” przygotowują się do egzaminów teoretycznych.

Spotkania w których uczestniczą, umożliwiają przygotowanie do zdania egzaminu zawodowego z części pisemnej oraz wejścia na rynek pracy. Ćwiczenia w rozwiązywaniu przykładowych zadań i testów pomogą młodzieży przystąpić do egzaminu bez stresu i niepotrzebnych emocji. Jest to również doskonała okazja do sprawdzenia nabytej dotychczas wiedzy i umiejętności oraz przygotowania się do egzaminów zawodowych, do których uczestnicy OHP przystąpią niebawem.

Łomża: Absolwent 2024

Autor tekstu i zdjęć: Rafał Onyszko –  wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.