Grajewo: Hufcowy Turniej Piłki Nożnej

Trzy drużyny złożone z uczestników i uczestniczek Hufca Pracy w Grajewie rywalizowały podczas odbywającego się 9 maja na boisku szkolnym Zespołu Szkół w Wojewodzinie Turniej Piłki Nożnej.Wszyscy zawodnicy przystąpili do gry z ogromnym zapałem i determinacją. Młodzi sportowcy, uczniowie klas II Szkoły Branżowej I stopnia w Wojewodzinie pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując wysoki poziom umiejętności piłkarskich i nieustępliwość na boisku, czym zasłużyli na wielkie brawa.

Podczas rozgrywek bardzo widoczna była współpraca w zespołach, pomimo iż drużyny składały się z osób uczących się w różnych klasach. Młodzież podpowiadała sobie jak się ustawić, a gra toczyła się w imię zasady fair play. Wszyscy uczestnicy przestrzegali regulaminu imprezy, a wszystkie kwestie sporne były rozstrzygane na bieżąco. Mecze piłki nożnej był doskonałą okazją do integracji i promocji sportu wśród młodych ludzi.    

Grajewo: Hufcowy Turniej Piłki Nożnej Grajewo: Hufcowy Turniej Piłki Nożnej

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Laska – wychowawca w Hufcu Pracy w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.