• Kontrast strony
Grajewo: Giełda pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Grajewie w siedzibie Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego „GROT”, zajmującego się produkcją i sprzedażą opakowań tekturowych, zorganizowało giełdę pracy na stanowisku pracownika produkcji.

W trakcie spotkania właściciel przedsiębiorstwa określił zainteresowanym sposób funkcjonowania firmy, przedstawił kandydatom zasady i obowiązki pracy na w/w stanowisku, poinformował o warunkach zatrudnienia. Osoby spełniające wymagania zostały zaproszone na rozmowy indywidualne. Pracodawca po spotkaniu wyraził zadowolenie z procesu rekrutacyjnego i zaproponował dalszą współpracę w zakresie doboru kadry pracowniczej do swojego zakładu.

Autor tekstu i zdjęć: Anna Bednarko  – pośrednik pracy MCK w Grajewie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.