• Kontrast strony
Białystok: „Stop-Przemocy”

Dnia 16 kwietnia 2024 roku Uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku uczestniczyli w projekcie profilaktycznym pt. „STOP – PRZEMOCY”. Ze względu na wymiar i natężenie zjawiska przemocy fizycznej i emocjonalnej oraz czynniki ryzyka, które występują w środowiskach nieletnich, został zaproszony Pan Marcin Fiodorow, który jest instruktorem samoobrony z Podlaskiego Centrum United Krav Maga w Białymstoku.

Zajęcia miały na celu nabycie wiedzy jak efektywnie radzić sobie ze złością swoją, jak i innych osób, a także Młodzież miała okazję zapoznać się z podstawami techniki samoobrony. Wszyscy bardzo uważnie słuchali o istocie spokoju i rozwagi w sytuacjach niebezpiecznych, a ponadto jak ważna jest odpowiedzialność za własne działania.

Białystok: „Stop-Przemocy” Białystok: „Stop-Przemocy” Białystok: „Stop-Przemocy” Białystok: „Stop-Przemocy”

Autor tekstu i zdjęć: Dominika Łupińska - wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.