Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu

W gościnnych murach Hali Samochodowej Zespołu Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku 24 marca 2023 r. odbył się Wojewódzki Konkurs „Sprawny w zawodzie”, w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Do zmagań stanęło 5 reprezentantów jednostek opiekuńczo-wychowawczych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Część teoretyczna konkursu odbyła się stacjonarnie w jednostkach i polegała na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru składającego się z 40 pytań obejmujących swoim zakresem wiadomości oraz umiejętności właściwe dla kwalifikacji w turniejowej specjalizacji. Część praktyczną zrealizowano dzięki uprzejmości doświadczonej kadry oraz podopiecznych Zespołu Szkół Mechanicznych, podczas której każdy z uczestników miał do wykonania indywidualne zadanie. I miejsce zajął Mateusz Jaworowski z Hufca Pracy w Grajewie, II – Paweł Duda z Hufca Pracy w Kolnie, na III uplasował się Jarosław Gostkowski z Hufca Pracy w Zambrowie. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcy życzymy powodzenia na szczeblu centralnym.

Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu Białystok: Najlepsi mechanicy na Podlasiu

Autor tekstu: Eliza Staszkiewicz – sp. ds. kształcenia i programów edukacyjnych
Autor zdjęć: Magdalena Klimuk – sp. ds. wychowania, kultury i sportu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.