• Kontrast strony
Białystok: Koncert pt. „Wyrwani z niewoli”

Dnia 10 kwietnia 2024 roku Uczestnicy Hufca Pracy w Białymstoku wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku. W szkole odbył się koncert Jacka „Heresa” Zajkowskiego i Piotra Zalewskiego, których w social mediach znajdziemy pod nazwą „Wyrwani z niewoli”.

Historia dwóch chłopaków, którzy jak sami się określają, zostali wyrwani z niewoli po latach trudności, które spotykali na swojej drodze. Dzisiaj są pełni wiary i nadziei, a poprzez muzykę i osobiste historie docierają do masy młodych ludzi, aby ich inspirować i motywować do przejęcia sprawczość nad życiem. Działalność muzyków to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim głęboka chęć dzielenia się swoim przeżyciami i wartościami, które pomagają młodzieży odnaleźć własną drogę.

Białystok: Koncert pt. „Wyrwani z niewoli” Białystok: Koncert pt. „Wyrwani z niewoli”

Autor tekstu i zdjęć: Dominika Łupińska - wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.