• Kontrast strony
Białystok: Festyn edukacyjno-zawodowy w ZSZ nr 5

23 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 5 w Białymstoku odbył się festyn edukacyjno-zawodowy dedykowany głównie do tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia była promocja szkolnictwa zawodowego i przedstawienie bogatej oferty rekrutacyjnej szkoły na zbliżający się nowy rok szkolny.

W wydarzeniu uczestniczył również Hufiec Pracy w Białymstoku promując klasy wielozawodowe oraz pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Białymstoku, którzy proponowali potencjalnym kandydatom, swoją pomoc w wyborze przyszłego zawodu. Festyn był wyjątkowo barwną i atrakcyjną inicjatywą, która przyciągnęła wielu zainteresowanych.

Białystok: Festyn edukacyjno-zawodowy w ZSZ nr 5 Białystok: Festyn edukacyjno-zawodowy w ZSZ nr 5

Autor tekstu i zdjęć: Jolanta Powichrowska - komendant Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.