• Kontrast strony
Augustów: Siła jest w nas!

„Psu jest wszystko jedno, czy jesteś biedny, czy bogaty, wykształcony czy analfabeta, mądry czy głupi. Daj mu serce, a on odda Ci swoje” – John Grogan

Uczniowie Augustowskiego Centrum Edukacyjnego oraz młodzież z Hufca Pracy w Augustowie w ramach inicjatywy Rady Młodzieży wzięła udział w spotkaniu z przedstawicielami Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Augustowie.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się czym zajmuje się TOZ, którego głównym celem jest działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami oraz zapewnienia im niezbędnych warunków bytowania. Młodzież poznała kwestie związane z zasadami i warunkami wyłapywania bezdomnych zwierząt. Dziękujemy przedstawicielom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami za uświadomienie młodego pokolenia, że zwierzę to nie zabawka, lecz stworzenie, które czuje, boi się i kocha bezwarunkowo swojego właściciela.

Augustów: Siła jest w nas! Augustów: Siła jest w nas!

Autor tekstu i zdjęć: Ewelina Romanowska – wychowawca Hufca Pracy w Augustowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.