• Kontrast strony

Aktywni Górą

W 2023 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery i Hufcu Pracy w Śremie realizowany jest projekt pod nazwą „Aktywni Górą!”.

Celem głównym projektu jest udzielenie wsparcia młodzieży w wieku 15-20 lat, które w efekcie ma poprawić perspektywy młodego człowieka na rynku pracy.
W dniach 11 i 12.01.2023 w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Śremie odbyły się indywidualne rozmowy uczestników z doradcą zawodowym. Spotkania miały na celu diagnozę predyspozycji i preferencji zawodowych młodych ludzi, miały formę swobodnej rozmowy i przebiegały w miłej atmosferze.

Uczestniczki nie kryły swojego zadowolenia z możliwości wzięcia udziału w tego typu przedsięwzięciu. Podkreślały, że dzięki temu będą mogły zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe i umiejętności społeczne, które tak ważne są w trakcie wchodzenia na rynek pracy.

Tekst i Zdjęcia: Karolina Szewczyk

1. do kariery 1160x600 3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.