• Kontrast strony

Aktywni Górą

Rozpoczęły się pierwsze i wyczekiwane przez młodzież zajęcia, w ramach projektu „Aktywni górą!”. Ostrowska młodzież, radością zareagowała na zaprezentowany harmonogram zajęć.

- „Super, nie mogę się doczekać” – takimi słowami przyjęła wiadomość o rozpoczęciu zajęć z doradztwa zawodowego, Zuzanna Gidaszewska - jedna z uczestniczek, które zdecydowały się na udział w projekcie.

Pierwsze, realizowane w Hufcu Pracy w Ostrowie Wielkopolskim wsparcie w ramach projektu „Aktywni górą!”, to indywidualne zajęcia z doradcą zawodowym. Uczestnicy i uczestniczki z zapałem przystąpili do rozwiązywania testów i wypełniania formularzy. Z uwagą słuchali prowadzącej i wykonywali poszczególne ćwiczenia.

Kinga Chmielewska – doradca MCK, oddelegowana do pracy z uczestnikami ostrowskiego hufca chwali pierwsze kontakty z młodymi beneficjentami projektu – „Młodzież jest zdyscyplinowana, raczej otwarta na współdziałanie, bez problemu podejmuje pracę, mimo iż niektóre zadania początkowo wydają się trudne”.

Fachowa pomoc i czytelne instrukcje prowadzącej są niezwykle skuteczne, co pozwala na efektywne realizowanie zamierzonych celów. Natomiast miła atmosfera, którą stara się zapewnić kadra hufca, zachęca do podejmowania wysiłku w celu zdobycia dodatkowych kompetencji.

23.01.2023 HP ostr 2

23.01.2023 Ostrów

Tekst i Zdjęcia: Ewa Suska

1. do kariery 1160x600 3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.