• Kontrast strony

Aktywni Górą

Celem głównym projektu jest udzielenie wsparcia dla 1500 osób w tym 180 uczestników z jednostek opiekuńczo-wychowawczych podległych Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Poznaniu w wieku 15-20 lat, prowadzącego do nabycia kwalifikacji lub kompetencji ważnych na rynku pracy w trakcie trwania projektu, tj. od 01 października 2022 roku do 30 września 2023 roku.

Zakładanym efektem działań projektowych jest uzyskanie kwalifikacji lub nabycie kompetencji przez co najmniej 30% uczestników szkoleń. Realizacja projektu przyczyni się do płynnego przejścia uczestników z edukacji do pracy oraz przeciwdziałania zjawisku NEET w Polsce poprzez zapewnienie kontynuacji nauki osobom młodym.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OHP FB cover 3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.