Wcale nie trzeba wyjeżdżać do południowych krajów, by poczuć wakacyjny klimat. W równie przyjemnej atmosferze możemy wypocząć w mieście!


 

W piątek, 18 sierpnia, dzięki współpracy z Polkowickim Przedsiębiorstwem Komunalnym znów mieliśmy okazję wyjść na basen „Grzybek”. To idealny sposób na upał! Przed wyjściem rozmawialiśmy o tym, jak chronić się przed wysoką temperaturą. Wystarczy rozsądek i trzymanie się kilku podstawowych zasad:
– dużo pić,
– lekkostrawna dieta,
– ochrona głowy i ciała (krem z filtrem).

2
Po dotarciu na basen kadra zaproponowała uczestnikom gry i zabawy. Jednak większość od razu wskoczyła do wody. Pod okiem ratowników mogliśmy w pełni korzystać z wodnych atrakcji. Wizyta na basenie w tak upalny dzień jest świetną formą odpoczynku, ale też integracji . Wspólny czas jest okazją do rozmów m.in. na temat bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą. Wierzymy, że tego typu inicjatywy zaowocują jeszcze większym zaangażowaniem się młodzieży w życie i funkcjonowanie naszego hufca. Wyjście na basen okazał się bardzo dobrym pomysłem na spędzenie czasu w upalny dzień.

Tekst i Zdjęcia: Barbara Mazur wychowawca 1-23 HP Polkowice

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.