• Kontrast strony
Uczestnicy przed spływem

Młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu wzięła udział w spływie kajakowym rzeką Wieprz na ośmiokilometrowym odcinku od Obroczy do zalewu Rudka w Zwierzyńcu.

Najpierw odbyło się przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa jakie obowiązują w czasie spływu. Potem cała grupa przepłynęła w kajakach ustalony odcinek rzeki, podziwiając malownicze otoczenie Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Na koniec wszyscy integrowali się przy ognisku. Uczestnicy dzielili się wrażeniami a opiekunowie mogli zaobserwować jak wychowankowie radzą sobie w pracy zespołowej, jak rozwiązują trudne i stresujące problemy. Dla młodzieży spływ kajakowy to atrakcyjna przygoda na wodzie oraz okazja do aktywności na świeżym powietrzu i okazja do relaksu i rozluźnienia od obowiązków dnia codziennego.

Teksti zdjęcia: Kamila Tokarska

Uczestnicy przed spływem - szkolenie

 

uczestnicy podczas spływu kajakowego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.