• Kontrast strony

Uczestnicy dębickiego 9-19 Hufca Pracy często zapraszani są do udziału w międzynarodowych projektach wymiany młodzieży. Takie inicjatywy są doskonałą okazją do kształtowania międzykulturowej przestrzeni, gdzie różnorodność i współistnienie wielu kultur spotyka się ze zrozumieniem i szacunkiem, sprzyjając tym samym integracji społecznej i wzajemnej akceptacji.

Przygotowania do wymiany Polsko Ukraińskie ABC przedsiębiorczości 2

Przygotowania do wymiany Polsko Ukraińskie ABC przedsiębiorczości 3
Aktualnie uczestnicy Hufca przygotowują się do wyjazdu na międzynarodową wymianę pn. „Polsko-Ukraińskie ABC przedsiębiorczości”, która odbędzie się w Rzeszowie w dniach od 20 do 25 sierpnia. Weźmie w niej udział młodzież z Ukrainy oraz uczestnicy 9-19 Hufca Pracy w Dębicy.

Przygotowania do wymiany Polsko Ukraińskie ABC przedsiębiorczości 4

Przygotowania do wymiany Polsko Ukraińskie ABC przedsiębiorczości 5

Pragnąc jak najmilej przyjąć gości z zagranicy dębicka młodzież przygotowała prezenty dla swoich nowych kolegów. Korzystając z możliwości zorganizowania zajęć w Hufcu uczestnicy wykonali kolorową sól do kąpieli oraz niebiesko-żółte kotyliony z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy.

Przygotowania do wymiany Polsko Ukraińskie ABC przedsiębiorczości 6

Tekst: Adriana Duda – wychowawca 9-19 HP w Dębicy
Zdjęcia: Justyna Getler – Komendant 9-19 HP w Dębicy, Adriana Duda

Logo

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.