Młodzież z Gruzji, Niemiec i Polski o swojej przyszłości

logo.jpg


 

„Normalnie i pozytywnie” to projekt trójstronny, finansowany w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży przygotowany przez Małopolską Wojewódzką Komendę OHP razem z organizacją You&your Chance Darius Niesporek z Niemiec i Georgian Youth For Europe z Gruzji.

 Głównym celem projektu jest aktywizacja młodzieży do rozwoju osobistego, nauki i planowania swojej przyszłości. Młodzi ludzie prezentują swoje pomysły na preferowany zawód oraz szkołę. Uczestnicy przedstawiają rówieśnikom swój wybór i starają się go uzasadnić.

W programie przewidziane są zajęcia integracyjne, poznawcze, ruchowe , wieczory narodowe, zajęcia w parku linowym, zwiedzanie Zakopanego i Krakowa. Bazą projektu dla 29 uczestników jest pensjonat „Las Vegas” w Barcicach.

Fot.1,2 Integracja młodzieży

Fot_1.jpg

Fot_2.jpg

Fot.3 Wieczór narodowy w wykonaniu uczestników z Hufca Pracy z Gorlic

Fot_3.jpg

Tekst i zdjęcia – Leszek Olech

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.