Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży (PNWM) konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2021-2023 realizowanym pod hasłem „U mnie i u Ciebie. Wymiana młodzieży lokalnie“.

Zgłoszony projekt powinien być poświęcony dzielnicom, wsiom, miastom lub powiatom uczestników i wnieść coś pożytecznego do lokalnych społeczności. Dobór formy leży po stronie organizatorów, jednak projekt musi odbyć się zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. W zależności od sytuacji epidemicznej będzie mógł on być również zorganizowany online.

Projekty do konkursu należy zgłaszać online poprzez wypełnienie formularza elektronicznego najpóźniej do 28 lutego 2021 roku. 

Nagrody:
I miejsce - 4000,00 euro dla każdego z partnerów
II miejsce - 3000,00 euro dla każdego z partnerów
III miejsce - 2000,00 euro dla każdego z partnerów

Szczegółowe zasady udziału w konkursie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.