• Kontrast strony

Zachodniopomorska WK OHP w Szczecinie prowadzi działania w ramach inicjatywy na rzecz pn. "Pomoc dla Dawida". 

Uczestnicy OHP w województwie zachodniopomorskim podejmują inicjatywy mające na celu wsparcia zbiórki dla Dawida. W ramach pomocy młodzież z białogardzkiego Hufca Pracy, która podczas realizacji praktyki u pracodawców zbiera złom, którego sprzedaż w marcu zasili konto Dawida. 

Natomiast Rada Młodzieży z OSiW w Łobzie, wystawiła na sprzedaż na lokalnym jarmarku Bożonarodzeniowym ozdoby świąteczne, które uczestnicy wykonali w ramach funkcjonującego koła plastycznego. 

Pracownicy Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie również nie są obejętni na potrzeby chłopca. Nadesłane kartki i ozdoby na Wojewódzki Konkurs Bożonarodzeniowy, po wyłoniuniu laureatów konkursu, zostały wystawione na sprzedaż. Każda zebrana złotówka również trafi do Dawida i wesprze jego powrót do sprawności. ZAPO 24 12 2021 1

ZAPO 24 12 2021 2

ZAPO 24 12 2021 3

ZAPO 24 12 2021 4

ZAPO 24 12 2021 5

ZAPO 24 12 2021 6

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.