• Kontrast strony

06.03.2022r. młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku oraz  w Łobzie, z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, wzięła udział w biegu „Tropem Wilczym”.

W Barlinku miało miejsce 10-lecie imprezy. Dystans 5 km nie był łatwy do pokonania, lecz wszyscy dobiegli do mety, a Woźniak Paweł, czyli jeden z naszych uczestników, ukończył bieg na 4 miejscu. Po zakończonym biegu młodzież z OSIW z Barlinka wzięła udział w wystawie „Żołnierzy Wyklętych” przygotowanej przez Muzeum Regionalne w Barlinku.

W Łobzie bieg odbył się po raz pierwszy. Młodzież biorąca udział w imprezie przebiegła symboliczny dystans 1963 metrów, a na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz medale.

Uczestnicy nie tylko aktywnie spędzili niedzielne południe, ale również oddali hołd żołnierzom.

ZAPO 08 03 2022 2

ZAPO 08 03 2022 1

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.