• Kontrast strony

W dniu 13 czerwca młodzież z Hufca Pracy w Gostyniu wraz z wychowawcą wybrali się do Parku Trampolin w Śremie.
Celem wycieczki było propagowanie różnorodnych form wypoczynku oraz zainteresowanie młodzieży ciekawą i nietypową dyscypliną sportu. Do dyspozycji odwiedzających park trampolin jest: strefa trampolin, ninja park, ścianka wspinaczkowa, parkour, czy ślizgawka oraz wiele innych atrakcji. Przed wejściem na halę młodzież odbyła rozgrzewkę pod okiem instruktora. Przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.
Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczestników świetną zabawą i dostarczył im wielu niezapomnianych wrażeń. Młodzież uświadomiła sobie, że skoki na trampolinie to nie tylko zabawa, ale także doskonały trening dla mięśni. Uczestnicy wycieczki do domu wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i uśmiechnięci.

Tekst i Zdjęcia: Małgorzata Harendarz


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.