• Kontrast strony

W dniu 21 marca 2024 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, po raz kolejny zorganizowany został Hufcowy Turniej Piłki Siatkowej "Dwójek" chłopów o Puchar Komendanta Hufca Pracy 15-42 we Wrześni. Do siatkarskiej rywalizacji przystąpiło 32 zawodników, czyli 16 par. Łącznie rozegrano 28 spotkań, a rozgrywki toczone były do dwóch wygranych setów.

Podczas turnieju nie brakowało emocji, a większość spotkań była wyrównana. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Łukasz Wiśniewski z klasy II, kształcący się w zawodzie kucharz, zdobywając tym samym miano MVP, czyli najbardziej wartościowego gracza turnieju. Zwycięzcami zawodów została para Wiktor Wojciechowski, Maciej Kołodziejczak, natomiast druga lokata przypadła parze Patryk Zabiszak, Wiktor Smelkowski. Na miejscu trzecim uplasowali się zawodnicy Łukasz Wiśniewski oraz Eryk Grzeszczyk.

Finałowa szóstka otrzymała pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczone przez Komendanta wrzesińskiego Hufca Pracy.