• Kontrast strony

W starożytności Grecy czcili 9 Muz - patronek różnych sztuk. W dzisiejszych czasach kino postrzegane jest za sztukę na równi z teatrem czy śpiewem, dlatego uznawane jest za X Muzę.

Z tą formą sztuki mieli okazję obcować uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Próchnowie, którzy wraz z wychowawcami 16 listopada br. udali się na seans kinowy do Wągrowca.

Polski film „Listy do M. 5” to najnowsza odsłona serii wigilijnych opowieści, w których przedstawione są świąteczne perypetie znanych bohaterów. To ten film miała okazję zobaczyć młodzież. Komedia została bardzo dobrze przyjęta przez widzów, o czym świadczyły częste wybuchy śmiechu na widowni.

Jeszcze długo po wyjściu z kina uczestnicy komentowali obejrzany film. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to bardzo miło spędzony czas. Na kolejne spotkanie z X Muzą już czekają kolejna grupa młodzieży z Ośrodka. 

Tekst: Janusz Wyszyński
Zdjęcia: Bogusz Hasiński

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.