• Kontrast strony

W dniu 23 lutego 2023 roku uczestników z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie odwiedził duszpasterz Ochotniczych Hufców Pracy ksiądz Artur Rzepecki.

Po bardzo miłym powitaniu, ksiądz Artur nawiązał do szczególnego czasu dla katolików, jakim jest Wielki Post rozpoczynający się Środą Popielcową, który to tradycyjnie skłania do refleksji i zadumy oraz przemyśleń nad swoim życiem i przyszłością. Duszpasterz zaoferował indywidualne rozmowy oraz spowiedź, co spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników. Rozmowy trwały zaskakująco długo i dotyczyły różnorodnych tematów takich jak: sakrament bierzmowania, sakrament małżeński i tym podobne.

Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, a zainteresowanie i liczne pytania ze strony uczestników Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Niechanowie skłoniły księdza Artura do zainicjowania kolejnego, a nawet kolejnych spotkań.

Na pożegnanie ksiądz Artur podziękował młodzieży za miłe przyjęcie i poprosił o wykonanie wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Tekst: Katarzyna Lizik, Katarzyna Skinder
Zdjęcia: Monika Sławek-Kozłowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.