• Kontrast strony

26 stycznia 2023 roku przypada Dzień Transplantacji. Z tej okazji młodzież z Hufca Pracy we Wrześni wraz z wychowawcą Pani Ewą Kajewską wzięła udział w spotkaniu edukacyjno-informacyjnym w ramach kampanii społecznej „Drugie życie” promującej świadome dawstwo narządów. W wydarzeniu wzięli udział wykładowcy oraz transplantolodzy w dziedzinie Transplantologii Klinicznej oraz pacjenci po transplantacjach.

Na spotkaniu młodzież dowiedziała się bardzo ciekawych rzeczy na temat przeszczepów oraz mogła pobrać oświadczenie woli, które przybliżyło im informacje na ten temat.

W trakcie wydarzenia najbardziej wzruszające były wypowiedzi osób, które są już po przeszczepie. Pacjenci po transplantacjach opowiadali swoje historie i przeżycia związane z przeszczepem.

27.01.2023 Września 227.01.2023 Września 3

Tekst i Zdjęcia: Ewa Kajewska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.