• Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy 15-25 w Gostyniu wraz z wychowawcami spotkali się na paintballu należącym do firmy Scorpion Paintball Krotoszyn mieszczącym się przy ulicy Bolewskiego w Krotoszynie. Aura nie rozpieszczała, trochę padał deszcz, ale wszyscy uczestnicy mieli w sobie pogodę ducha, dobre humory i zapał do wspólnej zabawy. Przed rozpoczęciem gry uczestnicy podzielili się na dwie grupy: niebieską i czerwoną oraz każdy z uczestników został wyposażony w specjalny strój, maski z okularami, został również przeszkolony z obsługi markera, który służył do oddawania strzałów.

Nad bezpieczeństwem uczestników Hufca Pracy w Gostyniu nie tylko czuwał Pan Norbert właściciel firmy, ale również Pani Dagmara, która uzupełniała w przerwie między scenariuszami kulki do markerów oraz pilnowała odpowiedniego zabezpieczenia markerów przed niekontrolowanym wystrzałem karabinka.

Obydwie grupy miały za zadanie zdobyć flagę przeciwnej grup, która drużyna zrobi to pierwsza, otrzymuje punkt. Zwycięstwo polegało na osiągnięciu wyznaczonego celu, a trafienie zawodnika oznaczało jego eliminację z gry.

Przez cały czas, młodzieży towarzyszył duży zapał, chęć do boju i wysoki poziom emocji. Wśród uczestników nie było przegranych. Pan Norbert podsumował grę drużyny niebieskiej i czerwonej oraz stwierdził na koniec, że obydwie drużyny podołały zadaniom, jakie przed nimi były postawione i obydwie drużyny są zwycięskie.

Na zakończenie wspólnej zabawy uczestnicy pogratulowali sobie wyrównanej i zaciętej walki, ale przede wszystkim walki fair play oraz otrzymali po słodkim upominku.

17.05.23 HP KrotoszynTekst i zdjęcia: Ewelina Witkowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.