• Kontrast strony

W dniu 25 marca 2023 roku pracownicy Hufca Pracy oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Gostyniu wzięli udział w Drzwiach Otwartych organizowanych jak co roku przez Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu. Inicjatywa ta służy zaprezentowaniu oferty edukacyjnej przyszłym kandydatom na uczniów i ich rodzicom.

W trakcie wydarzenia szkoła przedstawiła bogatą ofertę kierunków kształcenia na poziomie szkoły branżowej i średniej.

– Zainteresowanie jest bardzo duże, ponieważ zawody przez nas oferowane dają duże możliwości zatrudnienia na rynku pracy. – powiedziała Pani Agnieszka Sadzka Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych.

W trakcie wydarzenia, na którym nie zabrakło przedstawicieli Hufca Pracy 15-25 i Młodzieżowego Centrum Kariery w Gostyniu przedstawiono szeroką ofertę usług z doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy wraz z możliwością indywidualnych konsultacji. Punkt promocyjny cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodzieży i rodziców.

28.03.23 Gostyń 2Tekst: Joanna Paszkowiak
Zdjęcia: uczestnik wydarzenia

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.