• Kontrast strony

W dniu 5 kwietnia 2023 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Gostyniu odbył się Dzień Otwarty. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane dla uczestników i absolwentów Ochotniczych Hufców Pracy oraz młodzieży i zainteresowanych osób ze społeczności lokalnej.

W trakcie przedsięwzięcia można było zapoznać się z ofertami pracy, poznać funkcjonowanie Ochotniczych Hufców Pracy oraz skorzystać z konsultacji pośrednika pracy, który przedstawił także możliwości dalszego kształcenia się oraz jaką drogę w przyszłość młodzież może wybrać.

Podczas spotkania była możliwość przygotowania dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego. Pośrednik pracy omówił też jak można przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, starając się o pracę. Jedna z uczestniczek stwierdziła, że takie przedsięwzięcia są bardzo przydatne i pomocne.

Tekst: Joanna Paszkowiak
Zdjęcia: Małgorzata Harendarz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.