• Kontrast strony

Dzień Dziecka jest to wyjątkowe święto obchodzone niezależnie od wieku. W związku z tym z tej okazji po raz kolejny zostało zorganizowane dla uczestników Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu wyjście na bowling. Czas spędzony na kręgielni dostarczył wielu wrażeń i emocji.

- Był to ciekawie spędzony wolny czas. Integracja z innymi uczestnikami pozwoliła mi na nawiązaniu nowych przyjacielskich relacji – dodaje Klaudia Kasprzak, uczestniczka Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu.

Ponadto uczestnicy wzięli udział w „Podejmij wyzwanie i bądź aktywny z Kaliskim Szkolnym Związkiem Sportowym i miastem Kalisz”. Uczestnicy mieli za zadanie zatańczyć „belgijkę”. Jest to taniec ludowy, który najbardziej jest popularny w Polsce oraz we Francji. Wydarzenie odbyło się na miejskim stadionie przy Wale Matejki w Kaliszu z udziałem wiceprezydenta Grzegorza Kulawinka.

- Był to mój pierwszy taniec belgijski. Udział w przedsięwzięciu sprawił mi ogromną przyjemność, a także świetną zabawę – relacjonuje Milena Rzepka, uczestniczka Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu.

- Świetnie zorganizowana akcja, która pozwoliła mi na spędzenie tego dnia w aktywny sposób, tym samym nauczyłam się tańczyć belgijkę – dodaje Sandra Adamek, uczestniczka Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu.

02.06.2022 HPK (1)
02.06.2022 HPK (1)
02.06.2022 HPK (2)
02.06.2022 HPK (2)
02.06.2022 HPK (3)
02.06.2022 HPK (3)

 

Tekst: Justyna Michalak
Zdjęcia: Justyna Michalak, Marek Papiewski

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.