• Kontrast strony
Zambrów: Zaginione miasto

„The Lost City” w reżyserii Adama Nee to tytuł filmu, na który w dniu 1.12.2022r wybrała się młodzież z kl. I i II Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu – uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie wraz z kadrą hufca oraz wychowawcą kl. I Jackiem Pietkiewicz. W rolach głównych występują: Sandra Bullock, Channing Tatum, Brad Pitt i Daniel Radcliffe.

Film opowiada o przygodach pisarki Loretty Sage oraz modela z okładki Alana. Pisarka pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe. Wiele miejsca na kartach swoich książek poświęciła na opisywanie egzotycznych miast. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera, który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści pisarki. Porwani trafiają do dżungli, w której będą musieli przetrwać za wszelką cenę. Przeżycie to okazuje się niezapomnianą i niezwykłą przygodą ich życia. Czy przetrwają i odnajdą starożytny skarb? Zachęcamy do obejrzenia filmu i poznania zakończenia.

Wyjście do kina miało na celu kształtowanie wśród młodzieży wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej oraz kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Okazało się również możliwością integracji uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

Zambrów: Zaginione miasto Zambrów: Zaginione miasto

Autorki tekstu i zdjęć: Justyna Jabłońska – wychowawca Hufca Pracy, Grażyna Dembek – Komendant Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.