• Kontrast strony
Zambrów: Nauka języka hiszpańskiego

logo pl wspolfinansowane przez EU POS

Projekt „Postaw na swój rozwój zawodowy” realizowany w ramach Programu „Erasmus+ Akcji 1: Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe”, to szansa na doskonalenie umiejętności, poznanie europejskiego rynku pracy, rozwijanie swoich pasji i zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego na praktykach w innym kraju.

Uczestnicy Hufca Pracy w Zambrowie – 9-osobowa grupa z Ciechanowca od grudnia biorą udział w 60-godzinnych warsztatach z języka hiszpańskiego, które pozwolą na komunikację w podstawowych sytuacjach z życia codziennego, a także przybliżą zagadnienia związane z kulturą Hiszpanii oraz zwyczajami Andaluzji. Zajęcia odbywają się hybrydowo. Dwutygodniowe praktyki zawodowe realizowane w hiszpańskich zakładach pracy będą świetną okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności w praktyce. Wizyta u hiszpańskich partnerów z Granady odbędzie się już w marcu.

Udział młodzieży w projekcie jest bezpłatny.

Zambrów: Nauka języka hiszpańskiego  Zambrów: Nauka języka hiszpańskiego  Zambrów: Nauka języka hiszpańskiego

Autor tekstu: Grażyna Dembek – Komendant Hufca Pracy w Zambrowie
Autor zdjęci: Monika Komorowska-Broniarek – lektor języka hiszpańskiego

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.