pdptr

dkba1

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2021, który miał miejsce w dniu 9 lutego, zambrowski Hufiec bierze czynny udział w akcji #offlinechalange, #podlaskaoffline. W ramach oderwania się od dzisiejszej codzienności, czyli Internetu, i spędzenia czasu w inny, pożyteczny sposób, uczennica II klasy Branżowej Szkoły I stopnia nr. 3 wraz z wychowawczyniami stworzyła gazetkę ścienną, o tematyce profilaktyki nowotworów.

Wybór tematu gazetki był bardzo prosty, ponieważ luty to miesiąc walki z rakiem. Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem obchodzony jest 4 lutego. W gazetce znalazły się informacje na temat nowotworów, profilaktyka nowotworowa, statystyki oraz piramida zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Wszyscy spędziliśmy miło czas, telefony zostały odłożone na bok i szczerze, każdy zapomniał o tym, że nie ma go przy sobie.

hpzambrow profilaktykanowotworow 15022021 3  hpzambrow profilaktykanowotworow 15022021 1

Autor tekstu i zdjęć: Justyna Bazylewicz – mł. wychowawca Hufca Pracy w Zambrowie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.