• Kontrast strony

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie po kolejnych ograniczeniach związanych z COVID-19 do zajęć praktycznych w warsztatach wróciła klasa III branżowa. Młodzież pełna zapału do pracy chce jak najpełniej wykorzystać ostatnie miesiące przed egzaminem zawodowym. Chęci do nauki oraz budząca się przyroda sprzyja powstawaniu nowatorskich pomysłów. Tak tez narodził się zamysł na wykonanie ozdobnych poduch w kształtach liści.

Wszechobecna zieleń, kwitnące kwiaty w przeróżnych barwach, ciepłe promienie słońca… Wszystko to wyzwala nowe pokłady energii i motywacji. Natalia Targońska postanowiła zatrzymać wiosnę na dłużej i wnieść jej barwy do wnętrza. Stworzyła własną kolekcję poduch, które będą ozdobą pokoi w internacie. Poduszki dekoracyjne to niezwykle wdzięczny wytwór. Pozwalają w łatwy sposób na wprowadzenie widocznych zmian w każdym pomieszczeniu. Z pewnością zostaną zauważone i docenione przez koleżanki i kolegów, którzy niedługo wrócą do internatu.

osiwwasilkow krawiekiewiosenneinspiracje 22042021 1  osiwwasilkow krawiekiewiosenneinspiracje 22042021 2

osiwwasilkow krawiekiewiosenneinspiracje 22042021 3  osiwwasilkow krawiekiewiosenneinspiracje 22042021 4

osiwwasilkow krawiekiewiosenneinspiracje 22042021 5

Autor tekstu i zdjęć: Anna Łukaszuk – kierownik warsztatów szkoleniowych w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie

                                                       

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.