pdptr

dkba1

W dniu 19 marca 2021 roku została zakończona zbiórka plastikowych nakrętek pod hasłem „Nakręcamy się dla Patryka”. Pomysłodawcą tej ogólnopolskiej akcji była Kapituła Samorządności Młodzieży OHP. Na reakcję Rady Młodzieży i Klubu Aktywnych Hufca Pracy w Suwałkach nie trzeba było długo czekać. Patryk jest absolwentem Centrum Kształcenia i Wychowania OHP i to „po prostu nasz człowiek”. Młodzież zaangażowała się do tego stopnia, że do zbiórki nakrętek nakłaniała swoich rodziców oraz kolegów i koleżanki z środowiska lokalnego.

Akcję naszych wychowanków wsparli również pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Taka inicjatywa młodych ludzi zasługuje na medal. Świadczy o tym, że w trudnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc innych. Jednym słowem „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Autor tekstu i zdjęcia: Robert Maciejewski – st. wychowawca Hufca Pracy w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.