pdptr

dkba1

W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach trwają konsultacje indywidualne ze specjalistą ds. rozwoju zawodowego. Głównym celem takich spotkań jest określenie potrzeb szkoleniowych uczestników Hufca Pracy w Suwałkach.

Specjalista ds. rozwoju zawodowego wskazuje możliwości zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych zgodnie z potrzebami rynku pracy oraz przedstawia szkolenia zawodowe zaplanowane na 2021 rok przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Rezultatem takich spotkań jest dopasowanie do uczestnika odpowiedniego szkolenia zawodowego, które umożliwi uzupełnienie kwalifikacji oraz przygotuje do samodzielnego poruszania się po rynku pracy.

ceipmsuwalki spotkaniezespecjrozwojuzawodowego 02032021 2

Autor tekstu: Ewelina Cebelińska – specjalista ds. rozwoju zawodowego w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach
Autor zdjęć: Urszula Rytwińska – pośrednik pracy/asystent EURES w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.