pdptr

dkba1

W Urzędzie Miejskim w Łomży, Wojewódzka Komendant OHP Katarzyna Ancipiuk podczas spotkania z Prezydentem Miasta Mariuszem Chrzanowskim, Zastępcą Prezydenta Andrzejem Stypułkowskim i Członkiem Zarządu Krajowego Stowarzyszenia „WSPÓLNOTA POLSKA” Sebastianem Jaworowskim krótko zaprezentowała najbliższe plany działań OHP w zakresie wspierania łomżyńskiej młodzieży. Podkreśliła też, że w Łomży znajduje się jedna z najliczniejszych jednostek opiekuńczo-wychowawczych podległych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP, która zawsze potrzebuje przyjaznych partnerów do współpracy.

Uczestnicy spotkania zobowiązali się m.in. promować działania Ochotniczych Hufców Pracy, w tym rekrutację młodzieży do łomżyńskiego Hufca Pracy oraz realizację wspólnych inicjatyw. W kolejnych dniach są planowane dalsze partnerskie spotkania, które przełożą się na zarys nowych projektów.

podlaskawk spotkaniezprezydentemlomzy 16022021 1  podlaskawk spotkaniezprezydentemlomzy 16022021 3

Autor tekstu: Elżbieta Dziemianiuk – rzecznik prasowy Podlaskiej WK OHP w Białymstoku
Autor zdjęć: Łukasz Czech – Urząd Miasta w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.