Boże Narodzenie, to najpiękniejsze święta, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta, którym towarzyszy zawsze niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera, nawet przy obowiązujących już kolejny rok zasadach społecznego dystansu i noszenia maseczek. Tak było i tym razem, kiedy pomimo trudnego czasu w dniach od 13 do 16 grudnia odbyły się w Branżowych Szkołach I Stopnia w Łomży i Jedwabnem spotkania wigilijne młodzieży i wychowawców Hufca Pracy w Łomży. W tych dniach wszyscy mieli okazję do symbolicznego przełamania się opłatkiem i złożenia nawzajem sobie życzeń. Świąteczny nastrój przy dźwiękach kolęd udzielił się całej szkolnej społeczności. Na stołach nakrytych obrusem nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych, słodkości i owoców. Spotkania przebiegły w miłej i życzliwej atmosferze. W te dni zniknęły wszelkie nieporozumienia, nastała zgoda i wzajemna życzliwość. Wspólnie spędzony czas pozwolił nam poczuć atmosferę świąt i rozpocząć kolejny już raz świętowanie narodzin Zbawiciela.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Wspaniałego Nowego Roku!

hpl_wigiliawszkolach_20122021_01
hpl_wigiliawszkolach_20122021_02
hpl_wigiliawszkolach_20122021_03
hpl_wigiliawszkolach_20122021_04
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Autor tekstu: Anna Dziemiańczuk – komendant Hufca Pracy w Łomży
Autor zdjęć: Anna Dziemiańczuk – komendant Hufca Pracy w Łomży, August Mrozowicz – starszy wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.