• Kontrast strony
Łomża: Pomagamy łomżyńskim psiakom

W Hufcu Pracy w Łomży zakończono inicjatywę pod hasłem „Pomoc dla schroniska”. Uczniowie oraz kadra hufca po raz kolejny chętnie włączyli się w akcję pomocy podopiecznym schroniska „Arka” w Łomży w myśl maksymy iż „Miarą naszego człowieczeństwa jest to, co możemy ofiarować bezbronnym istotom”.

Wśród zebranych rzeczy znalazła się karma sucha i mokra, której udało nam się zebrać ponad 200 kg, smaczki dla piesków oraz krople na pchły i kleszcze. Pracownice schroniska przekazały serdeczne podziękowania młodzieży i kadrze HP za ogromne serce i okazaną pomoc zwierzętom. Celem zbiórki była chęć niesienia pomocy podopiecznym Schroniska „Arka” w Łomży jak również czerpanie zadowolenia i satysfakcji z bezinteresownej działalności na rzecz zwierząt.

Łomża: Pomagamy łomżyńskim psiakom Łomża: Pomagamy łomżyńskim psiakom Łomża: Pomagamy łomżyńskim psiakom

Autor tekstu: Aneta Zielińska – wychowawca Hufca Pracy w Łomży
Zdjęcia: Aneta Zielińska i Alicja Florczyk – wychowawcy Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.