• Kontrast strony
Łomża: HOLA! ¿QUÉ TAL?

logo pl wspolfinansowane przez EU POS

Udział w projekcie „Postaw na swój rozwój zawodowy” o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000064566 w ramach Programu Erasmus+ Akcji 1: Mobilność osób uczących się i pracowników w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego w roku 2022- obliguje uczestników Hufca Pracy w Łomży kształcących się w branży budowlanej, fryzjerskiej oraz mechanicznej do udziału w 60-godzinnych warsztatach językowych.

Nauka języka hiszpańskiego jest dla stażystów nowością oraz bardzo dużym wyzwaniem. Podczas zajęć stacjonarnych, jak i online uczniowie zapoznają się z fachowym i branżowym słownictwem oraz przydatnymi zwrotami. Wszyscy z dużym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach, mając świadomość, jak ważne jest przygotowanie językowe, zanim wyjadą na dwutygodniowy staż do andaluzyjskiej Granady. Założeniem projektowym jest zdobycie nowych wiadomości oraz umiejętności. Po zakończonym stażu każdy z uczestników uzyska dokumenty respektowane w krajach Unii Europejskiej takie jak: Europass Mobilność, certyfikat zawodowy oraz certyfikat językowy po ukończeniu kursu języka hiszpańskiego.

Łomża: HOLA! ¿QUÉ TAL? Łomża: HOLA! ¿QUÉ TAL? 

Autor tekstu i zdjęć: Anna Dziemiańczuk – komendant Hufca Pracy w Łomży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.