• Kontrast strony

Jak co roku uczestnicy Hufcu Pracy w Kolnie przygotowują się do obchodów święta Konstytucji 3 Maja i Dnia Flagi RP. W dniu 27 kwietnia, podczas zajęć plastycznych koła patriotycznego „Niezłomni”, młodzież przystąpiła do pracy i wykonała kotyliony. Zostaną one wręczone mieszkańcom Kolna i okolicy.

Na zajęciach obejrzano także film o historii uchwalenia Konstytucji 3 maja. Rozmowy o Dniu Flagi RP, zainspirowały uczestników do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Polska flaga w obiektywie”. Uczestnicy przez udział w zajęciach wykazali swoje zainteresowanie historią narodową. Kształcona była postawa patriotyczna i szacunek do symboli narodowych. Podczas zajęć pamiętano o zachowaniu obostrzeń sanitarno-epidemicznych.

Autor tekstu i zdjęcia: Tomasz Nagórski – wychowawca Hufca Pracy w Kolnie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.