• Kontrast strony
BIAŁYSTOK: Walentynkowe święto

W Hufcu Pracy w Białymstoku pierwsza połowa lutego zdominowana została przez przygotowania do obchodów Dnia Świętego Walentego. Już na początku miesiąca rozpoczął się Konkurs Plastyczny „Walentynka 2023” adresowany do uczestników hufca, uczniów ZSZ nr 5 w Białymstoku i ZSZ w Hajnówce. Biorący udział w konkursie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, wykorzystując różne techniki przy wykonaniu okolicznościowych prac plastycznych. Zwieńczeniem świątecznych obchodów w dn. 14 lutego była Poczta Walentynkowa. Tego dnia wszyscy uczestnicy, kadra hufca, nauczyciele i dyrekcja szkoły przesyłali sobie karty walentynkowe z miłym wierszykiem, słowem czy emotką. Był to czas serdeczności i uśmiechu. Każdy został obdarowany i mógł poczuć się wyjątkowo.

BIAŁYSTOK: Walentynkowe święto BIAŁYSTOK: Walentynkowe święto BIAŁYSTOK: Walentynkowe święto BIAŁYSTOK: Walentynkowe święto

Autor tekstu: Irena Piekut – wychowawca w Hufcu Pracy w Białymstoku
Autor zdjęć: Jolanta Powichrowska – Komendant Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.