pdptr

dkba1

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jest to Święto Zakochanych, które w naszej kulturze zadomowiło się na dobre i cieszy się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży.

Przygotowania do tego święta w Hufcu Pracy w Białymstoku ruszyły pełną parą. Uczestnicy samodzielnie komponują walentynkowe kartki, którymi będą mogli obdarować swoje sympatie. Taka ręcznie wykonana kartka i kilka ciepłych słów wystarczą, aby pokazać innej osobie jak bardzo ją lubimy lub kochamy. Takie zajęcia to również bardzo miło spędzony czas i pełna kreatywności wspaniała zabawa. Wykonane przez młodzież kartki będą również brały udział w trwającym w jednostce konkursie plastycznym na Kartkę Walentynkową.

hpbialystok przygotowaniadowalentynek 10022021 1  hpbialystok przygotowaniadowalentynek 10022021 2  hpbialystok przygotowaniadowalentynek 10022021 3  hpbialystok przygotowaniadowalentynek 10022021 4

Autor tekstu: Dorota Engman – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku
Autor zdjęć: Katarzyna Kruszewska – wychowawca Hufca Pracy w Białymstoku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.